Úvod         Biorezonancia         Liečba        Kde nás nájdete        
   
 

Princíp biorezonancie

Biorezonančná metóda Bicom sa používa v medicíne už viac ako 25 rokov. Organizmus človeka vysiela informácie vo forme elektromagnetických frekvenčných vzoriek. Frekvenčné vzorky je možné prostredníctvom citlivých senzorov zachytiť z rôznych zdrojov (pokožka, sliny, telesné tekutiny a pod.), previesť ich do terapeutického prístroja a následne po odstránení nepriaznivých častí tieto frekvenčné vzorky vrátiť späť do pacientovho tela. Rovnako je možné odobrať frekvenčné vzorky aj iných škodlivých látok (nikotín, alkohol a pod.) a pomocou upravených frekvenčných vzoriek podporiť v organizme procesy čistenia a zbavovania sa týchto látok. Organizmus sa týmto dostáva spod návyku od daných látok. Princíp liečby magnetickou biorezonanciou je znázornený na nasledujúcom obrázku.

Princíp liečby

Hlavným prínosom pre pacienta po absolvovaní liečebnej terapie je odstránenie chuti po cigarete. Vedľajšie účinky takéhoto zákroku sú minimálne a ľudský organizmus nepociťuje inú zmenu. Efekt liečby musí byť podporený aj samotným pacientom. Po liečbe odporúčame dodržiavať nasledovné:

  • piť väčšie množstvo tekutín počas niekoľko nasledovných dní, telo sa pomocou tekutín zbavuje nečistôt
  • odstrániť v domácnosti a na pracovisku cigarety a všetky predmety súvisiace s fajčením
  • vyhýbať sa stresu prvé dva dni po liečbe
  • nevystavovať sa zbytočne zafajčenému prostrediu a kontaktu s cigaretami

Obdobie odvykania si od fajčenia po liečbe musí byť podporované odhodlaním skutočne prestať fajčiť.

Pri dodržaní všetkých uvedených rád a odporúčaní je dosiahnutá úspešnosť liečby viac ako 80 percentná. Liečbu v budúcnosti možno aj opakovať.

Magnetická biorezonancia Vám môže veľmi efektívne pomôcť zbaviť sa zlozvyku fajčenia. Veríme, že spolu s odhodlaním a chuťou urobiť veľký krok pre svoje zdravie to spolu dokážeme.